Освітній процес

У ДНЗ №26 "Золота рибка" навчальний рік розпочинається 1 вересня та занінчується 31 травня. З 1 червня в садочку проходить літня оздоровча кампанія.

Робота дошкільної установи організована згідно до Законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Положення про дошкільний навчальний заклад, Статуту ДНЗ №26 "Золота рибка", Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, наказу МОН України "Про гранично допустиме навчальне навантаження на дитину у дошкільних навчвальних закладах різних типів та форм власності", Базового компонента дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", парціальної програми з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку "Казкова фізкультура".

Для виконання намічених шляхів щодо здійснення діяльності колективу створені умови утримання та виховання дітей, модернізація освітнього процесу з метою підвищення якості на основі: особистісної орієнтації та інтеграції змісту дошкільної освіти, компетентнісного підходу до розвитку дошкільників, пріоритету збереження та зміцнення їх здоров`я, психолого-педагогічного супроводу розвитку особистості вихованців.