Сторінка музкерівника

Безмежний світ стрімких фантазій

Це море сміху, світлих мрій

Дитячі враження яскраві

І очі повні щастя та надій!"

Гончар Валентина Олексіївна,

музичний керівник

В установі працює з 2011 року. Стаж роботи - 31 рік. Має педагогічне звання "Вихователь-методист". Узагальнила досвід на тему: "Ритмодикламація - один із напрямків розвитку музичного слуху у дітей дошкільного віку".

Нагороджена грамотами управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради у 2005р., 2009р.; грамотою Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації у 2010 році, за сумлінну творчу працю, значний особистий внесок стала лауреатом міського визнання в галузі освіти у 2012 році.

Виховання музичного смаку - неодмінна умова гармонійного розвитку людини, що неможливо без елементарних знань і розуміння мистецтва. Музичне виховання дитини посідає особливе місце в розвитку дітей, бо музика, пісня є найдоступнішим видом мистецтва. Щоб взаємодіяти з сучасними дітьми, педагогу самому треба бути сучасним. Головне - подарувати дітям радість, яскраві художні враження, розвивати інтерес до музики, краси і гармонії, до світу мистецтва. Створювати атмосферу казки і чарівного дійства. На мій погляд, треба шукати нові способи і форми роботи, мати свій стиль, експериментувати, радіти від спілкування з дітьми та надихати їх на творчість.

Як допомогти дитині увійти в світ музики, знайти свої форми спілкування з нею, пережити її емоційно, як радість і задоволення. Елементи гри, гумор, жарт, допомагають встановити необхідний контакт з дітьми, створити невимушену атмосферу спілкування.