Свято ґудзиків

Кругленькі, трикутні, святкові, яскраві, різної форми та кольору ґудзики у наш час до певної міри мають філософський характер, бо перебувають на межі існування-не існування. Адже зараз ми маємо інші форми з’єднання одягу: липучки, кнопки, блискавки. Тому ґудзик знов почав виконувати одну із початкових ролей – предмет декору одягу.

Але що ми знаємо про ці предмети, які іноді нам так необхідні. Тому 28 листопада ми влаштували Свято ґудзиків для наших вихованців. Діти дізналися про історію виникнення ґудзика, пограли у веселі та цікаві ігри, розповідали вірші та загадки про ці чудові предмети. Всі змогли помилуватися костюмами, виставкою робіт із використанням цієї оздоби, яку підготували вихованці разом з батьками. Було святково та весело!

У кожного народу є великі поети, яких знають усі: і дорослі і діти. Для українського народу таким поетом є Тарас Григорович Шевченко, людина, яка і по цей день є "володарем душ". Саме цього року ми відзначаємо 200-річчя з дня народження поета, художника, філософа, народного вчителя - великого Кобзаря.

Це був Поет. Поет з родини бідної.

А душу мав розкрилену, як птах.

Гарячим болем і живою піснею

Його слова - в народу на вустах.

А скільки ж раз його було розіп`ято

За правду, за "Кобзар" і "Заповіт".

В душі народу словом заповітним він

Залишив вічний і глибокий слід.