Наші педагоги

Гончар Валентина Олексіївна, музичний керівник

Має неповну вищу педагогічну освіту; закінчила Дніпродзержинське державне музичне училище. У дошкільній установі працює з 2011 року.

Мосьпан Ірина Василівна, інструктор з фізичної культури

Має вищу педагогічну освіту; закінчила Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту. У дошкільній установі працює з 2004 року.

Роздуми про професію: свої перші кроки в освіті почала ще у 17 років працюючи вихователем, і тому я вважаю, що це моє життя, моє покликання. Ви спитаєте "Чому змінила вихователя на інструктора?", відповідь буде така: колись займалася спортом, а потім мої діти займалися великим тенісом, і згодом зрозуміла - треба вчитися і рухатися далі. Я хочу щоб мої вихованці були здорові і це я хочу донести до них через фізкультуру, бо фізична культура - перший крок до досягнення своїх мрій.

Професійне кредо: я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров`я - це найважливіша праця педагога.

В.Сухомлинський

Берко Яніна Віталіївна, керівник гуртка

Безугла Марина Миколаївна, вихователь

Вихователь групи №1 "Капітошки". Має неповну вищу освіту; закінчила Жовтоводське педагогічне училище. У дошкільній установі працює з 2008 року.

Життєве кредо: люби, цінуй, шануй малих творців життя.

Роздуми про професію: люблю завжди шукати щось новеньке для своєї малечі (заняття, ігрові моменти, цікаві ігри). Завжди і великою радістю дивлюсь заняття у колег.

Захоплення: люблю читати художню літературу, особливо історичну, також розводити квіти.

Сударікова Оксана Юріївна, вихователь

Вихователь групи №2 "Восьминіжки". Має вищу педагогічну освіту та педагогічне звання "вихователь-методист"; закінчила Дніпропетровський державний університет. У дошкільній установі працює з 2004 року.

Кредо: "Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими"

О.Уайльд

Роздуми про професію: "Закінчивши університет, я за волею долі стала вихователем. І ні хвилини не пошкодувала про це. Я часто думаю про те, щоб я робила без цих маленьких бешкетників, беї їх палаючих очей, без запитань "Чому?". Тепер дидячий садок це мій дім, в якому мене чекають, люблять, цінують, в який я поспішаю з цікавими ідеями, гарним настроєм. Основою своєї професії я вважаю Любов і Доброту. І тому в моїй роботі на перший план виходить: допомогти, приголубити, поспівчувати, поговорити по душах. Тому що найбільша цінність на Землі це діти. Те, в ім`я чого ми живемо. Адже якщо ми посадимо дерево, побудуємо дім, але не виховаємо дитину, то для кого цей дім і дерево? Давно прийнято вважати, що моя професія закликає "сіяти розумне, добре, вічне". Але що і як з просіяного проросте? Я вважаю своїм покликанням знайти і розвинути в кожній дитині здібності, які обов`язково є в кожної маленької людини, ввести її в навколишній світ, давши знання про природу, про людину як головну складову цього світу. Я думаю, що зможу зробити все, щоб у двадцять першому столітті оцінили не тільки мене, а й моїх вихованців.

Принципи в роботі:

• не бути настирливою: у кожного свій світ інтересів і захоплень;
  • давати дітям більше самостійності і права вибору;
  • не розважальність, а цікавість і захоплення, як основа емоційного тону заняття;
  • вміти вставати на позицію дитини, бачити в ній особистість, індивідуальність;
  • допомогти дитини бути соціально значимою і успішною;
  • надаєш вимоги до вихованців, перевір - чи відповідаєш їй сам;
  • все нове - це цікаво!

Морозова Вікторія Семенівна, вихователь

Вихователь групи №4 "Перлинка". Має неповну вищу педагогічну освіту; закінчила педагогічний клас при середній загальноосвітній школі №4 м. Дніпродзержинська, 1987 рік. В дошкільній установі працює з 2020 року.

Литвинова Інна Іванівна, асистент вихователя

Працює на групі №1 "Капітошки". Має неповну вищу освіту; закінчила педагогічний клас при середній загальноосвітній школі №4 м. Дніпродзержинська. Асистентом вихователя в дошкільній установі працює з 2022 року.

Девіз: "Люби дітей - і вони тобі віддячать"

Педагогічне кредо "Педагог має бути джерелом пізнавального і морального зростання своїх вихованців".

Роздуми про професію: "Отримати цю професію мене надихнула можливість допомогти розкрити в кожній дитині людську неповторність".

Купа Анна Олександрівна, асистент вихователя

Працює на групі №2 "Восьминіжки". Має кваліфікацію бакалавр. Навчається у Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка. В дошкільній установі працює з 2022 року.

Життєве кредо: "Пам`ятай минуле, живи сьогоденням, дивись у майбутнє!"

Педагогічне кредо: "Щоб бути гарним педагогм, потрібно любити те, чому навчаєш, і ще більше любити тих, кого навчаєш"

Роздуми про професію: "Мене ще з дитинства надихала моя вихователь, своїм образом та якостями, тому подорослішавши, я дуже щаслива, що здійснила свою мрію піти стежками педагога!"